Sadze techniczne

 

Sadze techniczne

STERLING jest nazwą handlową firmy CABOT. Jest to sadza o charakterystyce pół-wzmacniającej. Posiada unikalne właściwości, które pozwalają zastosować Sterling np. w przemyśle oponiarskim. Sadza występuje w workach, big bagach, luzem, w różnym stopniu granulacji.

REGAL jest nazwą handlową firmy CABOT. Jest to sadza o charakterystyce wzmacniającej. Posiada unikalne właściwości, które pozwalają zastosować Sterling np. w przemyśle oponiarskim. Sadza występuje w workach, big bagach, luzem, w różnym stopniu granulacji.

VULCAN jest nazwą handlową firmy CABOT. Jest to sadza o charakterystyce wzmacniającej. Posiada unikalne właściwośc,i które pozwalają zastosować Sterling np. w przemyśle oponiarskim. Sadza występuje w workach, big bagach, luzem, w różnym stopniu granulacji.

Spheron jest sadzą (CB) o charakterystyce częściowo wzmacniającej. Oferuje dobre i jednolite właściwości. Asortyment Cabot Spheron został specjalnie opracowany w ramach nieustającego dążenia do zaspokojenia potrzeb rynku i dostarczania rozwiązań dla przyszłego projektowania i przetwarzania produktów w aplikacjach przemysłowych wyrobów gumowych. Odpowiedni dobór  sadzy może umożliwić optymalizację wydajności związku na wielu wymiarach, w tym wytrzymałości, odporności, czasu życia i wysokiej jakości wykończenia powierzchni. Spheron jest dostępny w workach, dużych workach oraz luzem.